O AKADEMII PIŁKARSKIEJ FOOTBALL DREAMS PASSION

Jaka jest Akademia Piłkarska Football Dreams Passion, czym się wyróżnia, jaką filozofię szkolenia praktykuje? . To i wiele więcej dowiesz na tej stronie. Poznaj dobrze naszą szkółkę piłkarską.

jaka jest Akademia Piłkarska Football Dreams Passion Łukasza Nienałtowskiego, czym sie wyróżnia, jaką filozofię szkolenia praktykuje? . To i wiele więcej dowiesz na tej stronie. Poznaj dobrze naszą szkółkę piłkarską!
jaka jest Akademia Piłkarska Football Dreams Passion Łukasza Nienałtowskiego, czym sie wyróżnia, jaką filozofię szkolenia praktykuje? . To i wiele więcej dowiesz na tej stronie. Poznaj dobrze naszą szkółkę piłkarską!

FOOTBALL DREAMS PASSION

TO MOJA WIZJA!

   Wychowałem się na osiedlach mieszkaniowych. Moje dzieciństwo można zamknąć w jednym, często określanym ten okres, słowie - „normalne”.

 

   W czasach, kiedy pegasus był szczytem nowinek technologicznych piłka stanowiła prawdziwą miłość dla każdego dzieciaka. W moim przypadku nie było inaczej. Osiedlowy football przyświecał mi cały świat. Mogliśmy grać bez przerwy z takim samym zaangażowaniem, oddaniem i poświęceniem. Dźwięk odbijającej się piłki był dla mnie jak narkotyk. Do dziś pamiętam, jak mama stała nad moją głową i pilnowała, abym napisał wypracowanie, a ja skupiałem się wyłącznie na nadchodzących zza okna odgłosach piłki, w którą grali koledzy na boisku za blokiem.

 

   Oprócz "osobistego wdzięku" miałem marzenia. Całe swoje życie poświęciłem piłce. Od początku patrzyłem dalej niż reszta moich kolegów z drużyny. Chciałem osiągnąć więcej, rozwijać się, spełniać. Moja ambicja tłumiona była "złotymi radami" typu „daj sobie spokój, i tak nic z tego nie będzie, będziesz miał pod górkę”. Bardzo chciałem, żeby się mylili. Zaryzykowałem, podjąłem decyzję. Przyszedł czas, kiedy zapłaciłem za to ogromną cenę. Choć moja ujęta w cudzysłów "kariera piłkarska" miała w sobie wiele przykrych doświadczeń to z perspektywy tego, gdzie się teraz znalazłem nie żałuję żadnego z nich.

 

   Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że w przyszłości mogę zostać trenerem. Dziś nie wyobrażam sobie robienia czegokolwiek innego. Chcę dawać podopiecznym to, czego mi brakowało jako młodemu adeptowi. Chcę, aby osiągnęli to, czego ja nie mogłem. Dodaję im odwagi i pewności siebie, które były mi sukcesywnie odbierane. Pozwalam myśleć, ryzykować, podejmować decyzje i spełniać marzanie, które mi nie były dane się ziścić w roli piłkarza.

 

   Dzięki byciu trenerem odrodziłem się na nowo. Dotychczasowa miłość do piłki naznaczona była bólem, teraz to uczucie stało się ciepłe i odwzajemnione wspaniałymi doświadczeniami.

 

   I choć droga, którą zmierzam wciąż wiedzie mnie pod górę, choć spotykam na niej niejedną kłodę i źle życzących ludzi, to wiem, że nigdy z niej nie zawrócę. Mimo, że każdy nasz wspólnie osiągnięty sukces oprócz radości trąca zazdrością i nienawiścią ze strony innych to jedno jest pewne: „NIE JEST LEKKO, ALE JEST WARTO”!

 

   Wiem, że moje decyzje często nie są zrozumiałe lub trudne do przyjęcia, a pomysły nierzadko szalone – tym bardziej dziękuję za zaufanie ludziom, którzy na co dzień ze mną przebywają.

 

   Kim jestem? Nazywam się Łukasz Nienałtowski i jestem założycielem Piłkarskiego Stowarzyszenia Football Dreams Passion.

 

    Dlaczego to zrobiłem? Jestem indywidualistą. Akademia to moje pierwsze "dziecko", które "wychowuję" od początku zgodnie i konsekwentnie z wyznawanymi wartościami. Poczucie niezależności, bezkompromisowości i praca "na własny pomnik" sprawia, że mam swój "kawałek murawy", którego nikt mi nie odbierze, pod którym nikt się nie podpisze. Swoboda w realizowaniu planów pobudza moją kreatywność i chęć zamieniania "rzeczy niemożliwych w możliwe".

 

   Od dwudziestu lat jestem zawodowo związany z piłką, a od sześciu lat spełniam się w roli trenera piłki nożnej. Swoją pracę opieram na wieloletnim doświadczeniu wyniesionym z boisk, gdzie jako piłkarz od najmłodszych lat zgłębiałem tajniki piłkarskiego rzemiosła. Włożony wysiłek na drodze samokształcenia zaowocował uzyskaną licencją UEFA C i UEFA B (aktualnie realizuję kurs UEFA A). Posiadam również certyfikaty z zakresu przygotowania motorycznego, np. BETTERWAY - Koncepcja długofalowego rozwoju motorycznego młodych piłkarzy nożnych. Nieodparta chęć ciągłego samodoskonalenia i poszerzania swoich horyzontów były bodźcem do brania udziału w szkoleniach oraz konferencjach dla trenerów piłki nożnej, tj. „Trening dzieci w wieku 4-8 lat” organizowanego przez Piłkę Nożną Dla Dzieci, „Football Conference Motoryka” i innych. Sukcesywne wzbogacanie swoich kompetencji poparte pracą i zaangażowaniem w działalność sportową doprowadziło mnie do objęcia funkcji koordynatora. Posiadana wiedza, doświadczenie z zakresu piłki nożnej, miłość do sportu w połączeniu z satysfakcją, którą czerpię z pracy z dziećmi, sprawia, że udało mi się zamienić pasję w pracę. Podążając drogą wyznaczonych w młodości ideałów pragnę swoim działaniem dawać przykład, dzielić się wiedzą i wspierać w realizacji celów, bo „Możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące”.

ŁUKASZ NIENAŁTOWSKI POMYSŁODAWCA I ZAŁOŻYCIEL AKADEMII FDP

 YOUR CHOICE  YOUR CHANCE

bo każdy zasługuje

na swoją szansę!

Definiuje nas działanie, zaufanie Rodziców i uśmiechy Podopiecznych. Jako Family Football patrzymy w jednym kierunku, wymagamy, stawiamy wyzwania, rozwijamy, dajemy szanse. Tworzymy społeczność opartą na jedności, wsparciu i chęci podejmowania inicjatyw.

O AKADEMII FDP

Jako Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion wychodzimy naprzeciw potrzebom i chęci rozwoju piłki nożnej  w lokalnym środowisku. Propagujemy aktywny styl życia, zarażamy miłością do footballu, uświadamiamy i wychowujemy. Nasza działalność sukcesywnie poszerza swój zasięg  i zrzesza coraz większą grupę młodych ludzi, którzy chcą realizować swoją pasję.

Aktywny styl życia i miłość piłki nożnej

szkółka piłkarska ostrów mazowiecka akademia piłkarska ostrów mazowiecka prywatna szkółka piłkarska

Zajęcia piłkarskie prowadzone przez wyszkoloną kadrę trenerską,

Treningi 2-3 razy w tygodniu (w zależności od kategorii wiekowej),

Udział w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez MZPN,

Zajęcia indywidualne/ w małych grupach,

Zajęcia indywidualne bramkarskie,

Profesjonalną obsługę komunikacyjną dzięki piłkarskiej platformie ProTrainUp,

Wyjazdy na obozy piłkarskie do jednego z najlepszych obiektów Sportowych w Polsce (hotel "Jarota" w Jarocinie),

Możliwość wzięcia udziału w piłkarskich campach starcjonarnych Letnich/zimowych,

Organizacje licznych wyjazdów turniejowych (krajowych i zagranicznych),

Możliwość wzięcia udziału w eventach okolicznościowych (np. Mikołajki, Pikiniki Rodzinne itp.).

 

 Masz pytanie? Zadzwoń do nas na nr

 (+48) 602-625-352 

 

OFERUJEMY

Oferta Football Dreams Passion

zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
zapisy do szkółki piłkarskiej

DOŁĄCZYĆ DO AKADEMII PIŁKARSKIEJ FDP!

01

WIZJA

Football Dreams Passion to nazwa wizji, której głównym założeniem jest wszechstronny rozwój zawodników. Powstała na rzecz przekonania, że piłka nożna to nie tylko gra zespołowa, ale indywidualności składające się na zespół. Głównym bodźcem, który wcielił FDP w życie jest potrzeba podmiotowego podejścia do zawodnika.

02

CEL

Tym, co przyświeca cel działaniom jest chęć stworzenia sylwetki wszechstronnego zawodnika, który odznaczać się będzie kreatywnością, swobodą, odwagą oraz świadomością swoich możliwości. Przy sprzyjających rozwojowi warunkach wyłaniać się będzie kompletny piłkarz.

03

FILARY

Piłka nożna, marzenia i pasje w połączeniu z ciężką pracą oraz wiarą w siebie są według FDP receptą na sukces. Kluczem do realizacji sportowych celów jest praca oparta na czterech filarach

 

1. Technika

2. Taktyka

3. Motoryka

4.Przygotowanie mentalne.

EAT > SLEEP >  TRAIN HARD > SUKCES < TRAIN HARD < SLEEP < EAT

CIĘŻKA PRACA

PRZYBLIŻA DO SUKCESU

W naszej akademii dużą wage przywiązujemy do treningów. Doskonale wiemy, że włożony wysiłek podczas zajęć zwraca się wielokrotnie. Każde zajęcia są skrupulatnie zaplanowane w celu osiągnięcia konkretnych zamierzeń.

 

 Work Hard, Play Hard, Train Hard! 

szkółka piłkarska ostrów mazowiecka akademia piłkarska ostrów mazowiecka prywatna szkółka piłkarska

NA OSI CZASU

HISTORIA NASZEJ AKADEMII

piszemy coś krótko piszemy coś piszemy coś piszemy

LOREM IPSUM

piszemy coś krótko piszemy coś piszemy coś piszemy

LOREM IPSUM

7 lutego oficjalnie otrzymujemy formę prawną i stajemy się stowarzyszeniem,

Oficjalne otwarcie

piszemy coś krótko piszemy coś piszemy coś piszemy

LOREM IPSUM

piszemy coś krótko piszemy coś piszemy coś piszemy

LOREM IPSUM

piszemy coś krótko piszemy coś piszemy coś piszemy

Pierwsze zajęcia

2014

2018

2019

2009

2019

2018

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Imię i Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie swoich danych teleadresowych w celach marketingowych przez Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133/97, poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Formularz został wysłany — dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
szkółka piłkarska dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
szkółka piłkarska dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski szkółka piłkarska dla dzieci szkółka piłkarska ostrów mazowiecka prywatna szkółka piłkarska zajęcia z piłki nożnej dla dzieci szkólka piłkarska dla dziewczyn szkołka piłkarska cennik
akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski szkółka piłkarska dla dzieci szkółka piłkarska ostrów mazowiecka prywatna szkółka piłkarska zajęcia z piłki nożnej dla dzieci

⚽ ZAPISY NA ZAJĘCIA →

zajęcia z piłki nożnej dla dzieci
prywatna szkółka piłkarska
prywatna szkółka piłkarska ostrów mazowiecka
prywatna szkółka piłkarska ostrów mazowiecka

602-625-352

programy dla klubów
przekaż 1% podatku na akademię piłkarską z ostrowii mazowieckiej football dreams passion

NA SKRÓTY

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
 zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w ostrowi mazowieckiej
akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski
akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski
akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski
zajęcia z piłki nożnej dla dzieci
prywatna szkółka piłkarska
akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski ostrów mazowiecka

 Prawa autorskie © 2021 Football Dreams Passion. Polityka prywatności.

Akademia Piłkarska Football Dreams Passion

akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski ostrów mazowiecka
akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski ostrów mazowiecka

 +48 602-625-352

akademia piłkarska football dreams passion łukasz nienałtowski ostrów mazowiecka

07-300  Ostrów Mazowiecka,  ul. Orzeszkowej 7C/7